Виставка архівних документів – Українська державність: Відродження. 100 років.

23 серпня, з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, працівники Державного архіву Київської області у приміщенні Київської обласної державної адміністрації, відкрили виставку архівних документів – Українська державність: Відродження. 100 років.

Дана виставка архівних документів, підготовлена до 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження Української державності, макети якої були підготовлені Укрдержархівом. На ній презентовано архівні документи, що відображають державотворчі історичні процеси нашої країни за період з 1918 по 2018 роки.

Дану виставку, яка складається із 14 стендів, в електронному форматі було надано всім 36 архівним відділам районних державних адміністрацій, міських рад Київської області для організації проведення тематичних заходів, самостійно або спільно з районними, міськими, сільськими музеями та бібліотеками області.

Також виставкові стенди представлені на офіційних веб-сайтах архівних установ та районних державних адміністрацій, міських рад Київської області.

Інформацію про розміщення виставок архівних документів було надруковано в засобах масової інформації, у соціальних мережах та на сайтах архівних установ.

viber image-23082018-1