Державний архів Київської області взяв участь у презентації поетичної збірки “Мереживо війни”

Представники Державного архіву Київської області Ольга Лужинська та Маргарита Баженова взяли участь у презентації поетичної збірки “Мереживо війни”, що відбулась 📅10 травня 2023 року у Національному музеї літератури України (м. Київ).

😪

«Про біль із Бородянки, Бучі і Одеси,

Про вічний лютий і про крик душі…

У збірці зранені поети й поетеси

Мереживо війни сплітають у вірші…»

Це поетичні рядки молодої режисерки, засновниці театральної студії «Зарево» у Бородянці Поліни Лучко, вірші якої увійшли до поетичної збірки “Мереживо війни”.

Поетична збірка видана в рамках проєкту волонтерки і письменниці Ольги Фещенко “Живі історії війни” за підтримки Бородянського благодійного фонду “Оберіг Відродження”. Ольга Фещенко та Поліна Лучко є авторами-упорядниками цієї збірки, у якій зібрані поезії 24-х авторів з різних куточків України. Кожен автор у збірці має свою сторіночку-візитівку, на якій за допомогою Qr-коду можна прослухати живе виконання одного твору від самого автора.

Під час заходу Ольгою Фещенко були урочисто подаровані збірки📖📚 «Живі історії війни» та «Мереживо війни», що поповнять книжковий фонд державного архіву.

Державний архів висловлює щиру подяку 👏авторам-упорядникам збірок Ользі Фещенко та Поліні Лучко за подаровані книги та надану можливість взяти участь у заході і поспілкуватись з його учасниками!