Державний архів Київської області та Університет Григорія Сковороди в Переяславі підписали договір про співробітництво

📆11 травня 2023 року в Державному архіві Київської області відбулась зустріч директора державного архіву Київської області Соф’ї КАМЕНЄВОЇ та ректора університету Григорія Сковороди в Переяславі Віталія КОЦУРА. Результатом зустрічі стало підписання✍️🤝 договору про співробітництво у науково-дослідній, організаційній, інформаційній діяльності та впровадження новітніх інформаційно-аналітичних технологій шляхом проведення спільних культурно-просвітницьких заходів.

Під час зустрічі представники установ поділилися своїми досягненнями, обговорили різні 📈📉проекти та визначили орієнтири на майбутню співпрацю. В обговоренні взяли участь Алла Зленко, завідувач кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності Університету та Вячеслав Редзюк, декан факультету гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологій Університету.

✔️Заступник директора Ольга ЛУЖИНСЬКА поділилась досвідом роботи з архівними установами Київщини в умовах територіальної реформи та децентралізації.

✔️Про підсумки оцифрування архівних документів, умови збереження та забезпечення вільного доступу розповіла Юлія БІЛОДІД, заступник директора-начальник відділу цифрового розвитку, цифровізації та організаційної роботи.

🎊👏Родзинкою зустрічі була презентація📜🗞 архівних документів, розповідь про авторів, відображення історичних подій, пов’язаних з Перяславщиною, у супроводі головного спеціаліста відділу використання документів – Рени КОВАЛЕНКО.