ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Оголошення

Якщо ви шукаєте роботу, пов’язану з документами, бажаєте працювати в дружному колективі, готові навчатись та навчати інших – ця робота для вас.

Державний архів Київської області запрошує на роботу:

 – діловода відділу координації та організації архівної справи та інформаційних технологій;

Зацікавила інформація – телефонуйте (044) 206-53-01, 206-53-07.

Резюме надсилайте на адресу – org@dako.gov.uaДиректору Киевского Областного Архива.
Я, Злотник Г.Б., хочу выразить свою признательность и благодарность работникам Вашего архива, и в особенности заведующей читальным залом (к сожалению, не спросил её фамилии), за то внимание и профессионализм, который она проявила во время моего визита из Израиля, где я живу, в Киев с целью поиска родных.
По эл. почте я получил все необходимые пояснения и инструкции. Все заказанные дела уже ждали меня. На все вопросы я получал исчерпывающие объяснения. Благодаря этому я успел просмотреть много дел и получить важную для меня информацию. При этом соблюдались все правила выдачи дел, принятые в архиве. Ещё раз большое спасибо.

Gregory Zlotnik

 


 

Добрый вечер!

Огромное спасибо! Я получил все документы, изучаю.
Еще раз хочу поблагодарить вас за помощь в поиске информации о моей семье! Поверьте, для меня эти страницы поистине бесценны!
 
С уважением,
Илья Сирота
 
 

Наказ закриття читального залу 2018


Добрий день! 

 
       Хочу висловити велику подяку за сумлінну працю працівникам читального залу Державного архіву Київської області Заяц Оксані Володимирівні та Ничик Світлані Миколаївні. Неодноразово працювала у Вашому архіві і бачила чуйне відношення професіоналів своєї справи, які з повагою відносяться до кожного користувача, завжди готові прийти на допомогу, проконсультувати та підказати подальші шляхи пошуку необхідної архівної інформації. 
      Працівники читального залу Заяц О.В. та Ничик С.М. під час виконання своїх посадових обов’язків чітко дотримуються правил роботи в читальному залі та забезпечують необхідні умови для роботи користувачів. 
      Коли спілкуєшся і працюєш з такими людьми як Заяц О.В. та Ничик С.М. виникає бажання приходити до цього архіву знову і знову (а я бачила зовсім протилежне відношення до користувачів в іншому архіві).
      Висловлюю подяку керівництву  Державного архіву Київської області за професійний і вдалий підбір кадрів, бажаю всьому колективу здоров`я, творчої наснаги, бажання і в подальшому допомагати людям в нелегкій архівній справі.
 
З повагою, Соколовська Віта Олександрівна