ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Добрый вечер!

Огромное спасибо! Я получил все документы, изучаю.
Еще раз хочу поблагодарить вас за помощь в поиске информации о моей семье! Поверьте, для меня эти страницы поистине бесценны!
 
С уважением,
Илья Сирота
 

Наказ закриття читального залу 2018


Добрий день! 

 
       Хочу висловити велику подяку за сумлінну працю працівникам читального залу Державного архіву Київської області Заяц Оксані Володимирівні та Ничик Світлані Миколаївні. Неодноразово працювала у Вашому архіві і бачила чуйне відношення професіоналів своєї справи, які з повагою відносяться до кожного користувача, завжди готові прийти на допомогу, проконсультувати та підказати подальші шляхи пошуку необхідної архівної інформації. 
      Працівники читального залу Заяц О.В. та Ничик С.М. під час виконання своїх посадових обов’язків чітко дотримуються правил роботи в читальному залі та забезпечують необхідні умови для роботи користувачів. 
      Коли спілкуєшся і працюєш з такими людьми як Заяц О.В. та Ничик С.М. виникає бажання приходити до цього архіву знову і знову (а я бачила зовсім протилежне відношення до користувачів в іншому архіві).
      Висловлюю подяку керівництву  Державного архіву Київської області за професійний і вдалий підбір кадрів, бажаю всьому колективу здоров`я, творчої наснаги, бажання і в подальшому допомагати людям в нелегкій архівній справі.
 
З повагою, Соколовська Віта Олександрівна