ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Шановний Олексію Михайловичу!

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій і кафедра історії та документознавства Національного авіаційного університету висловлює щиру подяку директору Державного архіву Київської області Каменевій Соф’ї Арсенїївні, заступнику директора – головному зберігачеві фондів Бойко Галині Василівні та співробітникам структурних підрозділів ДАКО за сприяння в організації та проведенні щорічної практики за фахом для студентів 3 курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Студентам освітнього ступеня «Бакалавр» була надана унікальна можливість оволодіти практичними навиками у галузі документаційної діяльності та архівної справи, долучитись до науково-культурних заходів, що проходять в ДАКО, взяти участь у щорічному святкуванні Міжнародного дня архівів.

Знання та навички, отримані в архіві, студенти використовують під час подальшого навчання, науковій діяльності, подальшій практичній роботі.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.




Директору Киевского Областного Архива.
Я, Злотник Г.Б., хочу выразить свою признательность и благодарность работникам Вашего архива, и в особенности заведующей читальным залом (к сожалению, не спросил её фамилии), за то внимание и профессионализм, который она проявила во время моего визита из Израиля, где я живу, в Киев с целью поиска родных.
По эл. почте я получил все необходимые пояснения и инструкции. Все заказанные дела уже ждали меня. На все вопросы я получал исчерпывающие объяснения. Благодаря этому я успел просмотреть много дел и получить важную для меня информацию. При этом соблюдались все правила выдачи дел, принятые в архиве. Ещё раз большое спасибо.

Gregory Zlotnik


Добрый вечер!

Огромное спасибо! Я получил все документы, изучаю.
Еще раз хочу поблагодарить вас за помощь в поиске информации о моей семье! Поверьте, для меня эти страницы поистине бесценны!
С уважением,
Илья Сирота

Наказ закриття читального залу 2018


Добрий день! 

       Хочу висловити велику подяку за сумлінну працю працівникам читального залу Державного архіву Київської області Заяц Оксані Володимирівні та Ничик Світлані Миколаївні. Неодноразово працювала у Вашому архіві і бачила чуйне відношення професіоналів своєї справи, які з повагою відносяться до кожного користувача, завжди готові прийти на допомогу, проконсультувати та підказати подальші шляхи пошуку необхідної архівної інформації.
      Працівники читального залу Заяц О.В. та Ничик С.М. під час виконання своїх посадових обов’язків чітко дотримуються правил роботи в читальному залі та забезпечують необхідні умови для роботи користувачів.
      Коли спілкуєшся і працюєш з такими людьми як Заяц О.В. та Ничик С.М. виникає бажання приходити до цього архіву знову і знову (а я бачила зовсім протилежне відношення до користувачів в іншому архіві).
      Висловлюю подяку керівництву  Державного архіву Київської області за професійний і вдалий підбір кадрів, бажаю всьому колективу здоров`я, творчої наснаги, бажання і в подальшому допомагати людям в нелегкій архівній справі.
З повагою, Соколовська Віта Олександрівна