Засідання колегії в Державному архіві Київської області

У Державному архіві Київської області 30 серпня 2018 року відбулось чергове засідання колегії. На порядку денному – підсумки діяльності архівного відділу виконавчого комітету Броварської міської ради (за результатами контрольного перевіряння).
Так, з метою контролю за веденням діловодства та архівної справи у м. Бровари й виконанням плану заходів з усунення недоліків у роботі архівного відділу, виявлених під час комплексного перевіряння, 07.08.2018 робочою групою працівників державного архіву у складі: заступника директора-головного зберігача фондів Бойко Г.В., заступника директора Лужинської О.М., було проведено контрольне перевіряння діяльності архівного відділу виконавчого комітету Броварської міської ради, за підсумками якого і була підготовлена відповідна аналітична інформація.
На даному засіданні, окрім членів колегії державного архіву, були присутні керуючий справами виконкому Броварської міської ради К.В. Кузнєцов та начальник архівного відділу С.Є. Кисельов.
У ході засідання обговорювались проблемні напрямки роботи у діяльності архівного відділу, які потребують особливого контролю з боку керівництва місцевої влади.
За підсумками засідання колегії буде підготовлено відповідне рішення, яку буде надано Броварському міському голові І.В. Сапожку для ознайомлення та відповідного реагування.