Міжнародний день архівів

У Державному архіві Київської області відбулось відзначення Міжнародного дня архівів. Цьогоріч, за ініціативою Міжнародної ради архівів з 3 по 9 червня 2019 року проходив Міжнародний тиждень архівів, темою якого є «Проектування архіву».

У святкуванні цієї дати в державному архіві долучились студенти та викладацький склад  кафедри історії та документознавства  факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету разом із завідувачем кафедри – Тюрменко Іриною Іванівною.

Заступником директора-головним зберігач фондів Галиною Бойко було проведено інформаційну екскурсію з історії та діяльності державного архіву та ознайомче заняття щодо пошуку власного родоводу за документами державного архіву – «Від історії родини – до історії країни» із презентацією архівних документів даної тематики.

Також, було проведено екскурсію до архівосховища державного архіву із презентацією забезпечення збереженості архівних документів.

Разом з тим, студентами були підготовлені творчі роботи – есе, на тему «Архів майбутнього», де були викладені думки та побажання щодо того, яким бачать діяльність архівних установ молоде покоління та на що необхідно орієнтувати у процесі реорганізації архівної сфери.