Пам’ятаємо

З почуттям глибокої скорботи у серці колектив Державного архіву Київської області сповіщає, що 15 листопада 2018 року  передчасно пішла з життя

Бєлая Ольга Миколаївна

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла із життя людина, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховувала не одне покоління працівників архіву. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності.

Ольга Миколаївна  усе своє життя вирізнялась стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч. Майже все життя, пропрацювавши в лоні архіву, досягла гарних успіхів і при цьому не забувавала розповідати про досягнення та успіхи інших.

Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Ольгу Миколаївну Бєлую — особистість справді неординарну та яскраву. Талановитого керівника, невтомну і самовіддану людину. Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих — тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя колегам, країні. Ольга Миколаївна була саме такою: спокійною, дуже енергійною людиною, великим працелюбом, талановитим керівником, гарною матір’ю, чуйною людиною. Завжди виношувала нові, цікаві ідеї, уміла зацікавити ними інших. Її несподівана, передчасна смерть — втрата для рідних і близьких, для колег. Висловлюємо слова глибокого співчуття рідним та близьким покійної.

Світла пам’ять про Ольгу Миколаївну завжди буде жити у серцях, рідних, друзів, товаришів та колег архіву.

Прощання з покійною відбудеться 17 листопада 2018 року 0 10.30 год. у Малій залі Байкового кладовища, м. Київ.