Перше засідання колегії Державного архіву Київської області під час воєнного стану

В Державному архіві Київської області 04 серпня 2022 року під головуванням директора державного архіву Соф’ї Каменєвої відбулося перше засідання колегії під час воєнного стану.
На порядок денний було винесено актуальні та пріоритетні питання функціонування державного архіву під час воєнного стану: про підсумки створення пошукових баз даних за документами фонду № Р-5597 «Фільтраційні справи репатріантів Київської області» та фонду № Р-5634 «Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Київській області», про виконання планових заходів з ініціативного документування подій і фактів російсько-української війни в архівних установа області та про підготовку Державного архіву Київської області до опалювального сезону 2022-2023 рр..
Під час роботи колегії були визначені пріоритети роботи архівних установ області та окреслені конкретні завдання по кожному з розглянутих питань.
 Визначено, що робота з ініціативного документування подій і фактів російсько-української війни є одним із основних пріоритетних напрямків розвитку архівної справи в архівній галузі області.