Привітання!

Шановна Соф’є Арсеніївно!

Щиро вітаємо Вас та весь колектив Державного архіву Київської області із професійним святом. Бажаємо віри в свою справу, миру та добробуту, порядку та злагодженості, великих творчих успіхів.

Завдяки копіткій праці Ваших співробітників дбайливо зберігається історія найважливіших фактів, документальні свідоцтва життя населення Київщини. Цей збережений матеріал має вагоме історичне, соціально-економічне, політичне значення та сприяє розвитку у населення поваги до власної історії й формуванню патріотизму. Численні звернення до архіву підтверджують його статус як найважливішого джерела достовірної інформації.

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» та Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» висловлюють Вам щиру подяку за тривалу й плідну співпрацю. Ми високо цінуємо встановлені між нами партнерські відносини та взаєморозуміння. Хочемо підкреслити високий рівень професіоналізму колективу обласного архіву та подякувати за оперативність у вирішенні питань. Сподіваємося на продовження спільної ефективної співпраці.