Теоретико-практичний семінар «Основні аспекти з ведення архівної справи та діловодства» у місті Буча

9 серпня 2018 року Державний архів Київської області та архівний відділ Бучанської міської ради провів ознайомчий теоретико-практичний семінар на тему «Основні аспекти з ведення архівної справи та діловодства» для керівників та відповідальних осіб за ведення архівної справи й діловодства структурних підрозділів Бучанської міської ради, територіальних органів центральних виконавчої влади та ін.

Організація проведення семінару відбувалась під патронатом Бучанської міської ради. З вітальним словом до учасників семінару звернувся перший заступник міського голови Шаправський Тарас Олександрович, який звернув увагу запрошених на важливість даного заходу щодо підвищення фахового рівня відповідальних осіб, які забезпечують дану сферу діяльності.

Також, першим заступником міського голови було безпосередньо представлено начальника архівного відділу Бучанської міської ради Ігора Бартківа.

Заступник директора-головний зберігач фондів Галина Бойко розповіла присутній про основні завдання, які буде здійснювати архівний відділ, роботу з установами та презентувала інформацію щодо діяльності експертної комісії, архівного підрозділу та забезпечення збереженості документів в установах.

Наталя Ручковська, начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства у своїй доповіді акцентувала увагу присутніх на нормативній базі з питань архівної справи та діловодства, складання інструкцій з діловодства та номенклатур справ установ.