УЧАСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОГО АРХІВУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ЗАХОДІ ЦДЕА УКРАЇНИ

26 лютого 2020 року співробітники Державного архіву Київської області О. Мочаліна, М. Баженова та С. Якобчук взяли участь у відкритій зустрічі з фондоутворювачем ЦДЕА України Валерієм Петущаком – українським науковцем та мандрівником. Впродовж 1994-1998 рр. Валерій Петущак разом з дружиною Наталею Македон на яхті «Лелітка» вперше під прапором незалежної України здійснили навколосвітню подорож. Своїми враженнями та спогадами вони поділилися у книгах «Солоний гопак» і «Ходіння за три океани».

Під час зустрічі співробітники архіву мали можливість почути захопливу розповідь про пригоди і випробування екіпажу яхти «Лелітка» під час подорожі, дізнатися про наукову і громадську діяльність Валерія Петущака в галузі технічних наук та вітрильного і спортивного туризму.

У рамках заходу відбулося урочисте передавання фондоутворювачем документів до ЦДЕАУ, а також продемонстровано аудіовізуальні документи, що відображають різнобарв’я його життєвого і творчого шляху, зокрема on-line виставку приурочену до 80-річчя діяча. Ознайомитись з виставкою можна за посиланням:
https://tsdea.archives.gov.ua/exhibitions/vdpetuschak/