Шановні користувачі!

У зв’язку із обмеженням у роботі читальних залів Державного архіву Київської області, доводимо до відома користувачів про можливість дистанційної роботи з довідковим апаратом та документами державного архіву на веб-сайті Державного архіву Київської області.

 У рубриці «Довідковий апарат» користувачі мають можливість працювати з довідковою інформацією в наступних рубриках про:

  1. Фонди державного архіву. Представлено списки фондів, що зберігаються в державному архіві, із зазначенням номеру, назви, кількості одиниць зберігання, хронологічних меж.
  2. Бази даних державного архіву. Представлено електронний географічний каталог до 1917 року, бази даних по фонду Ф 384 «Київська губернська комісія першого загального перепису населення у 1897 р., м. Київ., фонду Р 5634 «Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області», Анотований реєстр описів фондів до 1917 року;
  3. Покажчики.  Представлено тематичні фондові покажчики, міжфондові покажчики  до і після 1917 року, покажчики з історії м. Києва;   
  4. Описи. Представлено база даних оцифрованих описів справ Державного архіву;

          У рубриці «Е-архів» на веб-сайті  державного архіву частково представлені цифрові копії  архівних документів фондів : Ф 280 «Київська казенна палата, м. Київ» (опис 2 «Ревізьке відділення),  Ф 384 «Київська губернська комісія першого загального перепису населення у 1897 р., м. Київ» (описи 2, 4).