gototopgototop


З 1 по 31 березня 2017 року у виставковій залі Державного архіву Київської області за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 40, Державний архів Київської області та Вишгородський національно-культурний заповідник презентують виставку оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття».

Детальніше...

16 лютого 2017 року у приміщенні Ірпінської міської ради відбудеться розширене засідання колегії Державного архіву Київської області за участю начальників архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій, міських рад та керівників трудових архівів області, на якому розглядатиметься питання щодо підсумків роботи архівних установ області у 2016 році та визначення завдань на 2017 рік.

Засідання колегії відбудеться о 10.00 год. за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-А.

19 січня 2017 року участь головного спеціаліста відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Коваленко Р.Я. у засіданні Круглого столу для слухачів курсів підвищення кваліфікації КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», присвяченому Дню Соборності України. (м. Біла Церква Київської області, вул.. Ярослава Мудрого, 37, корпус 2)

06 грудня 2016 року на виконання наказу Державної архівної служби України від 21 вересня 2016 року № 112 «Про затвердження Плану заходів щодо участі архівних установ і спеціальних установ СФД у проведенні у 2016 році Всеукраїнського тижня права» провідним юрисконсультом відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Київської області буде проведена бесіда з працівниками державного архіву щодо питань реалізації і захисту прав людини на тему: «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини»

© Державний архів Київської області 2010 - 2015