gototopgototop


3 травня 2017 року в ефірі програми Наталії Обідовської «Промінь надії» на першому каналі українського радіо «Голос Києва» прозвучали інтерв’ю директора Державного архіву Київської області С.А. Каменєвої, начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій, кандидата історичних наук О.М. Бєлої, головного спеціаліста відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Р.Я. Коваленко, присвячені круглому столу «Чорнобиль – трагедія, подвиг, попередження…», що відбувся у Державному архіві Київської області до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії. У радіоефірі також взяла участь гостя круглого столу, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС П.І. Паткевич.

18 березня 2017 року в ефірі програми «Подорожник» на першому каналі українського радіо «Голос Києва» (105 FM) прозвучало інтерв`ю начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій, кандидата історичних наук Бєлої О.М., присвячене виставці оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття», що експонується у Державному архіві Київської області.

6 березня 2017 року в ефірі програми «Сільські обрії» на 1-му каналі українського радіо «Голос Києва» прозвучало інтерв`ю начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій, кандидата історичних наук Бєлої О.М., присвячене відкриттю у Державному архіві Київської області «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття».

18 січня 2017 року в 30-ти хвилинному ефірі програми «Настоящее время» російської редакції Українського радіо прозвучало інтерв`ю начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій, кандидата історичних наук Бєлої О.М., присвячене трагічній даті – 75-ій річниці початку примусового вивезення населення України до Німеччини у роки Другої світової війни.

4-5 січня 2017 року в ефірі Інформаційно-аналітичної програми новин на 1 каналі українського радіо «Голос Києва» прозвучало інтерв`ю начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій, кандидата історичних наук Бєлої О.М. про роботу із генеалогічними зверненнями громадян в Державному архіві Київської області у 2016 році.

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015