gototopgototop


У Державному архіві Київської області (м. Київ, вул.. Мельникова, 40, вестибюль) відкрита для відвідувачів документальна виставка до Дня Конституції України «Історія конституціоналізму в Україні в документах».

Детальніше...

25 червня 2017 року в ефірі програми «Київський ескіз» на першому каналі українського радіо «Голос Києва» прозвучало інтерв’ю начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій, кандидата історичних наук О.М. Бєлої, присвячене 95-річчю Державного архіву Київської області.

22 червня 2017 року відбулася зустріч директора Державного архіву Київської області Соф`ї Каменєвої та директора Департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергія Шупика, під час якої були обговорені перспективи співробітництва щодо збереження історії Київщини та поповнення музею старожитностей української культури Департаменту агропромислового розвитку копіями архівних документів. Під час обговорення директор державного архіву презентувала архівні документи щодо історії сільського господарства Київської області в довоєнний період. Директор департаменту також відвідав виставку архівних документів «Архів. Час. Простір» до 95 річчя створення Державного архіву Київської області.

У черговому випуску науково-практичного журналу «Архіви України» (вип. 2, березень – квітень 2017 р.) опублікована стаття директора державного архіву С.А.Каменєвої «Науково-практична конференція до 85 річчя утворення Київської області «Київщина:історія та сучасність (6 квітня 2017 р.)
http://archives.gov.ua/Publicat/AU/AU_2_2017/17.pdf
та стаття начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій, кандидата історичних наук О.М.Бєлої «Фонд «Колекція карт та креслень» Державного архіву Київської області як джерело вивчення історії Київщини»
http://archives.gov.ua/Publicat/AU/AU_2_2017/10.pdf
 

22 червня 2017 року у рамках Меморандуму про співпрацю між Державним архівом Київської області та Київським обласним центром зайнятості проведений спільний навчально-методичний семінар з питань ведення діловодства та архівної справи для структурних підрозділів Київського обласного центру зайнятості та працівників міських, міськрайонних і районних центрів зайнятості. У проведенні семінару взяли участь заступник директора-головний зберігач фондів Г.В.Бойко та заступник директора О.М.Лужинська.

Детальніше...

 

22 червня 2017 року на базі Київського обласного центру зайнятості відбудеться навчально-методичний семінар з питань ведення діловодства та архівної справи для працівників структурних підрозділів Київського обласного центру зайнятості та міських, міськрайонних, районних центрів зайнятості. У проведенні семінару братимуть участь представники Державного архіву Київської області.

20 червня 2017 року в приміщенні Макарівської районної бібліотеки для дітей відкрилася виставка копій оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття», присвячена 85-річчю утворення Київської області.

Детальніше...

У Державному архіві Київської області (м. Київ, вул.. Мельникова, 40, вестибюль) відкрита для відвідувачів документальна виставка до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні «Трагічний 1941-й у документах архіву».

15 червня 2017 року року працівниками Державного архіву Київської області проведена контрольна перевірка роботи архівного відділу Вишгородської районної державної адміністрації щодо усунення недоліків, виявлених під час попередньої перевірки.

З метою обговорення нагальних питань архівного відділу відбулась зустріч з головою Вишгородської районної державної адміністрації Савенком В.В.

Детальніше...

9 червня 2017 року у виставковій залі Державного архіву Київської області відбулись урочистості до Міжнародного дня архівів та 95-річчя Державного архіву Київської області

Детальніше...

9 червня 2017 року в Державному архіві Київської області до Міжнародного дня архівів та 95-річчя Державного архіву Київської області презентовані документальні видання «Адміністративно-територіальний поділ Київщини. 1471-1918» та «Київщина: історія і сучасність. Матеріали науково-практичної конференції. 6 квітня 2017 року, м. Київ».

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015