gototopgototop


23 травня 2017 року в Історичному музеї відбулося відкриття виставки оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття» головна концепція якої: Київщина – Україна – Європа – Світ.

Детальніше...

19 травня 2017 року працівники Державного архіву Київської області взяли участь у літературно-мистецькому заході «Весна в Плютах», присвяченому 100-річчю архівної справи в Україні та Міжнародному Дню музеїв

18 травня 2017 року працівниками державного архіву проведена контрольна перевірка роботи архівного відділу Богуславської районної державної адміністрації та Комунальної установи «Богуславський районний трудовий архів» щодо усунення недоліків, виявлених під час комплексної перевірки

Детальніше...

18 травня 2017 року директор Державного архіву Київської області разом з іншими членами Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин відвідала могилу першого генерального консула Білоруської Народної Республіки в Україні Павла Тремповича. У заході взяли участь представники Посольства Республіки Білорусь в Україні, члени Наукового Товариства – І.Матяш, В.Ціватий, С.Віднянський, С.Троян, О.Цвєтков, І.Хоменська, О.Іваненко.

18 травня 2017 року у День Вишиванки працівники Державного архіву Київської області долучилися до свята українського національного одягу.

Детальніше...

12 травня 2017 року у тижневику «Час Київщини» № 18 (261) опублікована стаття «Київщина на картах XVI-XIX століття», підготовлена за документами Державного архіву Київської області.

Детальніше...

Директор державного архіву С.А.Каменєва прийняла участь у міжнародній науковій конференції «Україна і Грузія: дипломатичні відносини, міжнародні зв’язки, культурна дипломатія», яка проходила 10-13 травня 2017 року в м. Батумі (Грузія). Організаторами конференції виступили Міністерство закордонних справ України, Посольство України в Грузії, Дипломатична академія України при МЗС України, Батумський державний університет ім.Шота Руставелі, Наукове товариство історії дипломатії і міжнародних відносин, Генеральна дирекція по обслуговуванню іноземних представництв.

Детальніше...

5 травня 2017 року в приміщенні Красятицької селищної бібліотеки відкрилася виставка копій оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття», присвячена 85-річчю утворення Київської області. Виставку, яка триватиме до 18 травня, презентує Державний архів Київської області. Експозиція виставки складається із декількох розділів: дворянські садиби; церковні та монастирські володіння; села, селища, містечка; повіти; намісництво і губернія.

Громаді вперше представлено ці карти. На них в історико-картографічному аспекті подається розвиток Київщини як одного з головних регіонів тогочасної України. На виставці представлена Поштова карта Київського намісництва з позначенням поштових доріг (1781-1797рр.) із фондів Державного архіву Київської області, яка внесена до Державного реєстру національного культурного надбання України як унікальний документ.

Карти з колекції Державного архіву Київської області зберігаються в архівному фонді «Колекція карт та креслень Київської губернії», який створений в середині 50-х років ХХ століття з документів, що зберігалися в декількох фондах державного архіву. Деякі креслення передані з Центрального державного архіву у м. Ленінграді, Центрального державного історичного архіву у м. Києві. Всього в колекції нараховується 3197 одиниць зберігання. Документи колекції датовані 1782-1919рр.

У відкритті виставки взяли участь керівники району, працівники місцевих установ та організацій.

Запрошуємо всіх бажаючих наблизитися до цікавих історичних витоків відвідавши виставку за адресою смт Красятичі, вул. Воздвиженська,7 в приміщенні Красятицької селищної бібліотеки!

Детальніше...

10 травня 2017 року робочою групою у складі начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій О.М. Бєлої, провідного юрисконсульта відділу формування Національного архівного фонду та діловодства В.М. Малюги, начальника архівного відділу Білоцерківської міської ради Н.В. Ніканорової проведена перевірка дотримання ВАТ «РОСАВА» вимог щодо належного збереження документів з особового складу (кадрових питань) працівників.

Детальніше...

6 травня 2017 року у Національному музеї народної архітектури та побуту України відбувся плановий мистецький захід «Моє рідне село», присвячений 85-й річниці від часу створення Київської області.

Детальніше...

Державним архівом Київської області спільно з компанією Цифрова Країна було реалізовано наступний етап проекту зі створення інформаційно-пошукової системи, що призначена для оперативного доступу та пошуку інформації по архівних фондах установи. Основу нової  бази даних складає Реєстр фондів дорадянського періоду, який зберігається в Державному архіві Київської області. Нагадуємо, що на сайті Державного архіву Київської області оприлюднені також бази даних по фондах ф.384 Київська губернська комісія Першого загального перепису населення у 1897 році та ф.Р5634 Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Реєстраційної служби Головного управління юстиції (1919-1938 рр.), які розроблені на базі платформи Folium.

Електронний ресурс: http://dako.folium.info/

© Державний архів Київської області 2010 - 2015