gototopgototop


23 лютого 2017 року директор державного архіву С.А.Каменєва та директор Вишгородського історико-культурного заповідника В.В.Литовченко підписали Угоду про співробітництво між Державним архівом Київської області та Вишгородським історико-культурним заповідником.

Детальніше...

У лютому 2017 року до Державного архіву Київської області було прийнято документи постійного зберігання від наступних установ:

Детальніше...

16 лютого 2017 року у приміщенні Ірпінської міської ради відбулося розширене засідання колегії Державного архіву Київської області за участю начальників архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій, міських рад, керівників трудових архівів області щодо підсумків роботи у 2016 році та завдань на 2017 рік.

Детальніше...

Директор державного архіву С.А.Каменєва 09 лютого 2017 року прийняла участь у презентації спільного українсько-румунського проекту – монографії румунського дипломата, історика, юриста, фахівця з історії тоталітарних режимів в країнах Центральної і Східної Європи Вадима ГУЗУНА та історика, дослідника української політичної еміграції в країнах Південно-Східної Європи Валерія ВЛАСЕНКА «Anchetat de SMERȘ: asul SSI și liderul emigrațieiucrainene din România în dosarele SBU, 1944-1947» («Під слідством СМЕРШ: Офіцер ССІ і лідер української еміграції в Румунії за матеріалами СБУ (1944-1947)»), що побачила світ у жовтні 2016 року в Румунії (м. Клуж-Напока). Презентація відбулася в Дипломатичній академії України при МЗС України за сприяння Посольства Румунії в Україні

Детальніше...

Директор державного архіву С.А.Каменєва прийняла участь у круглому столі «Брестські мирні переговори:маловідоме», який відбувся 09 лютого 2017 року за сприяння Дипломатичної академії України при МЗС України в приміщенні Музею української революції 1917 – 1921 рр. Організаторами наукового заходу, ініційованого Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин, стали Інститут історії України НАН України, Дипломатична академія України при МЗС України, Музей української революції 1917 – 1921 рр., Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин.

27 січня 2017 року у Державному архіві Київської області відбулось засідання круглого столу до Міжнародного дня пам`яті жертв Холокосту, участь у якому взяли представники Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Центрального державного кінофотофоноархіву ім. Г.С. Пшеничного, Державного архіву м. Києва, Міжнародної громадської організації «Інтернаціональний союз», Іудейської релігійної громади «Міцва» (м. Біла Церква Київської області), бібліотеки «Деміївська» ЦБС Голосіївського району м. Києва, представники наукових та архівних установ Київської області.

Учасниками круглого столу обговорені актуальні теми, що стосуються масових розстрілів безневинних жертв нацистського режиму, які мають стати трагічним уроком для майбутніх поколінь.

Детальніше...

26 січня 2017 року в Державному архіві Київської області відбулось засідання колегії, на якому розглянуті питання:

1. Про підсумки виконання плану розвитку архівної справи Державного архіву Київської області за 2016 рік.

2. Про підсумки виконання у 2016 році зведеного плану-графіку на 2012-2016 роки першочергового приймання на постійне зберігання документів, що зберігаються в установах-джерелах комплектування державного архіву та архівних відділів районних державних адміністрацій, міських рад понад встановлені роки.(м.Київ, Мельникова 40)

Детальніше...

24 січня 2017 року об 11-00 в адміністративному корпусі Державного архіву Київської області, відбулась презентація виставки документів в електронному форматі «Українська революція (1917-1921). Уроки. Надбання. Втрати».

Детальніше...

19 січня 2017 року головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Коваленко Р.Я. взяла участь у засіданні Круглого столу для слухачів курсів підвищення кваліфікації КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», що відбувся у місті Біла Церква. Захід присвячений Дню Соборності України. Під час засідання відбулась презентація екранізованої виставки «Українська революція 1917-1921рр. Уроки. Надбання. Втрати.», супровід якої здійснила Коваленко Р.Я.

Детальніше...

Директор державного архіву С.А.Каменєва та завідувач сектору організаційно-аналітичної роботи та діловодного забезпечення Ю.Л.Білодід прийняли участь в урочистому засіданні міжнародної громадської організації «Інтернаціональний союз», присвяченому 5-ої річниці роботи.

Детальніше...

© Державний архів Київської області 2010 - 2015