gototopgototop


23 березня 2017 року заступник директора Державного архіву Київської області О.М.Лужинська взяла участь у засіданні круглого столу «Щодо підготовки та відзначення у 2017 році в Київській області 500-річчя Реформації», організованого Управлінням культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації. Засідання відбулося у приміщенні Київської обласної державної адміністрації за участю уповноважених представників християнських протестанських релігійних організацій. Під час свого виступу О.М.Лужинська повідомила присутніх про те, що Державний архів Київської області також долучився до підготовки та відзначення 500-річчя Реформації і в результаті проведеної роботи у фондах державного архіву було виявлено 13 документів зазначеної тематики.

22 березня 2017 року працівниками відділу використання інформації документів та інформаційних технологій проведено 2 екскурсії по виставці оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття» для студентів Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова та групи малозабезпечених та непрацездатних громадян з Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району м. Києва.

Шановні державні службовці!


СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС

«КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започаткований у 2008 році зметою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Детальніше...

З 1 по 21 березня 2017 року працівниками відділу використання інформації документів та інформаційних технологій проведено 19 екскурсій по виставці оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття» для науковців, краєзнавців, учителів та студентів.

20 березня 2017 року головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Р.Я.Коваленко прочитала лекцію «Українська революція (1917-1921 рр.). Уроки. Надбання. Втрати» з демонстрацією документів державного архіву в електронному вигляді для студентів Київського коледжу міського господарства Таврійського Національного університету імені В.І. Вернадського.

17 березня 2017 року у тижневику «Час Київщини» № 10 (253) опублікована стаття «Київщина на картах XVI-XIX століття"», підготовлена за документами Державного архіву Київської області.

Детальніше...

16 березня 2017 року у виставковій залі Державного архіву Київської області головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Р.Я. Коваленко провела екскурсію по виставці оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття» для учителів смт. Бородянки Київської області.

15 березня 2017 року о 14-00, у приміщенні Київського міського будинку учителя по вул. Володимирській, 57, до 100-річчя Української революції та Української Центральної Ради було відкрито виставку «На зорі національного відродження». Співорганізаторами проекту стали Державна архівна служба України та Центральний державний архів зарубіжної україніки.

Детальніше...

15 березня 2017 року заступник директора-головний зберігач фондів Державного архіву Київської області Бойко Г.В. та головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Коваленко Р.Я. відвідали виставку «На зорі національного відродження», приурочену до сторіччя початку Української революції та створення Української Центральної Ради, відкриття якої відбулось у Київському міському будинку учителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57).

Детальніше...

14 березня 2017 року року у виставковій залі Державного архіву Київської області головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Р.Я. Коваленко провела екскурсію по виставці оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття» для студентів Громадської організації «Університет третього віку».

10 березня 2017 року директор Державного архіву Київської області С.А. Каменєва та заступник директора-головний зберігач фондів Г.В. Бойко взяли участь у заходах, які відбулись у Національному музеї Тараса Шевченка у м. Києві в рамках Міжнародного культурно-просвітницького проекту «Нас єднає Шевченкове слово».

Детальніше...

© Державний архів Київської області 2010 - 2015