gototopgototop


З 2 по 19 червня 2017 року у великій залі Згурівської районної державної адміністрації експонувалася виставка копій оригінальних карт з колекції Державного архіву Київської області, яку відвідало виставку близько 300 осіб. З документами виставки були присутні голова Згурівської райдержадміністрації В.М. Мозговий, голова районної ради О.М. Івченко, заступник голови райдержадміністрації Ю.Б. Малафій, керівник апарату райдержадміністрації К.П. Набіуліна, керівники та працівники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські та селищний голови, педагогічні та медичні працівники, громадяни, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, учні шкільного оздоровчого табору, пересічні громадяни.

Відгуки відвідувачів – схвальні.
20 червня 2017 року виставка передана для подальшого експонування в архівний відділ Березанської міської ради

УВАГА!!!

Державний архів Київської області припиняє обробку вхідної електронної пошти, що надходить з ресурсів: mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, yandex.ua згідно Указу Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

 

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015