gototopgototop


27 червня 2017 року в приміщенні Центральної бібліотеки м. Ірпеня відбулося відкриття пересувної виставки архівних документів з нагоди 85-річчя утворення Київської області «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій», підготовленої за документами Державного архіву Київської області.

Головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Державного архіву Київської області Р.Я. Коваленко взяла участь в урочистому відкритті виставки та провела екскурсію по експозиції виставки для ірпінців і гостей міста.

УВАГА!!!

Державний архів Київської області припиняє обробку вхідної електронної пошти, що надходить з ресурсів: mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, yandex.ua згідно Указу Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

 

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015