gototopgototop


5 липня 2017 року в приміщенні Вишгородського районного будинку культури «Енергетик» (м. Вишгород, просп. Мазепи, 9) головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Державного архіву Київської області Р.Я. Коваленко презентувала документальну виставку «ГЕРОЇЧНЕ І ТРАГІЧНЕ В ІСТОРІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ЛІТОПИС ПОДІЙ», підготовлену державним архівом до 85-річчя утворення Київської області.

Організаторами проведення виставки у Вишгороді виступили Державний архів Київської області, Вишгородська районна державна адміністрація, архівний відділ та відділ культури, національностей та релігій.

Презентацію відвідали працівники апарату та структурних підрозділів Вишгородської райдержадміністрації, Вишгородської районної ради, Вишгородської міської ради, працівники закладів культури, представники місцевих засобів масової інформації та зацікавлені представники громадськості.

Організатори висловили щиру подяку колективу Державного архіву Київської області за підготовку виставки та особисто головному спеціалісту відділу використання інформації документів та інформаційних технологій державного архіву Рені Яківні Коваленко за надзвичайно цікаву презентацію.

Демонстрація виставки у Вишгороді триватиме до 09 липня 2017 року, після чого мандруватиме іншими районами Київщини.

УВАГА!!!

Державний архів Київської області припиняє обробку вхідної електронної пошти, що надходить з ресурсів: mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, yandex.ua згідно Указу Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

 

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015