gototopgototop


Експонування виставки копій оригінальних карт «Київщина на картах XVI-XIX століття» у Березанському міському народному краєзнавчому музеї

З 21 червня по 05 липня 2017 року у Березанському міському народному краєзнавчому музеї експонувалась виставка копій оригінальних карт «Київщина на картах XVI-XIX століття», підготовлена Державним архівом Київської області до 85-річчя утворення Київської області. Протягом експонування виставку відвідали біля 200 осіб – представники управлінь та відділів міської ради, а також жителі міста Березані.

УВАГА!!!

Державний архів Київської області припиняє обробку вхідної електронної пошти, що надходить з ресурсів: mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, yandex.ua згідно Указу Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

 

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015