gototopgototop


Експонування виставки копій оригінальних карт «Київщина на картах XVI-XIX століття» у Центрі професійного розвитку «Мрія» смт. Баришівка

11 липня 2017 року у Центрі професійного розвитку «Мрія» смт. Баришівка відбулось урочисте відкриття виставки копій оригінальних карт «Київщина на картах XVI-XIX століття», підготовленої Державним архівом Київської області до 85-річчя утворення Київської області. У відкритті виставки взяли участь в.о. голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнко та настоятель Храму Святого Архистратига Михаїла с. Лукаші Баришівського району протоієрей Павло Лисенко. Презентацію виставки провела головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій державного архіву Р.Я.Коваленко.

УВАГА!!!

Державний архів Київської області припиняє обробку вхідної електронної пошти, що надходить з ресурсів: mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, yandex.ua згідно Указу Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

 

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015