gototopgototop


Експонування виставки «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» у приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею

З 27 червня по 02 липня 2017року у приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею експонувалася виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій», підготовлена Державним архівом Київської області до 85-річчя утворення Київщини. До організації експонування виставки долучилися Обухівська районна державна адміністрація, Обухівська міська рада, архівний сектор та відділ культури, національностей та релігій райдержадміністрації.

УВАГА!!!

Державний архів Київської області припиняє обробку вхідної електронної пошти, що надходить з ресурсів: mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, yandex.ua згідно Указу Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

 

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015