gototopgototop


24 жовтня 2017 року в Державному архіві Київської області проведено заняття постійно діючих Курсів підвищення кваліфікації для працівників діловодних служб, експертних комісій, архівних підрозділів (архівів) структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації на тему: «Експертиза цінності документів в установах. Складання і оформлення описів справ» 

Відкрила Курси начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Ткаченко Н.О. У своєму виступі Ткаченко Н.О. звернула увагу присутніх на безумовне виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 26 червня 2017 № 38-1 «Про заходи з покращення стану забезпечення збереженості документів у структурних підрозділах Київської обласної державної адміністрації», а також надання інформації про проведену роботу до державного архіву для подальшого узагальнення.

Також під час проведення Курсів начальником відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Ткаченко Н.О., головним спеціалістом цього ж відділу Ручковською Н.С. та начальником відділу обліку документів та довідкового апарату Мочаліною О. П. було висвітлено три питання, зокрема:

Експертиза цінності документів в установах

Підготовка і передавання справ до архіву установи

Складання і оформлення описів справ.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015