gototopgototop


24 жовтня 2017 року у Національному художньому музеї України                  (м. Київ, вул. М.Грушевського, 6) відбулася Всеукраїнська наукова конференція «У полі й у кабінеті: експедиції українських музейників» (до 150-річчя від дня народження Миколи Біляшівського та 140-річчя від дня народження Данила Щербаківського). Співорганізаторами заходу виступили Національний художній музей України та Інститут археології Національної Академії наук України. 

Після вітального слова директора музею Литвинець Ю.Л. виступила старійшина музейної справи доктор мистецтвознавства, професор Міляєва Л.С. зі своїми спогадами про експедиції Національного художнього музею України у 40-60-х роках минулого століття.

Для гостей музею старшим науковим співробітником науково-дослідного відділу стародавнього мистецтва Ташлай Н.М. була проведена авторська екскурсія на тему «Експедиційні знахідки в експозиції Національного художнього музею України».

Серед учасників конференції були науковці – археологи, архітектори, мистецтвознавці, працівники бібліотек та музеїв з Києва, Харкова, Луцьку. Від Державного архіву Київської області з доповіддю «Між рядків анкети М.Ф.Біляшівського. Спроба документальної реконструкції» виступила головний спеціаліст Коваленко Р.Я., яка презентувала електронні копії маловідомих документів, що висвітлюють життя та діяльність видатного вченого.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015