gototopgototop


24 листопада 2017 року в Державному архіві Київської області проведено заняття постійно діючих Курсів підвищення кваліфікації для працівників діловодних служб, експертних комісій, архівних підрозділів (архівів) підприємств, установ і організацій, що перебувають у зоні комплектування державного архіву на тему: «Впровадження нормативних документів з питань організації діловодства та архівного зберігання документів у практику роботи установ Київської області» 

Відкрила Курси начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Ткаченко Н.О. У своєму виступі Ткаченко Н.О. звернула увагу присутніх про необхідність співпраці юридичних осіб з державним архівом у питаннях додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

Також під час проведення Курсів начальником відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Ткаченко Н.О., головними спеціалістами цього ж відділу Ручковською Н.С. та Денисюк Н.О. було висвітлено три питання, зокрема:

1. Нормативні документи з питань організації діловодства та архівного зберігання документів

2. Вимоги щодо складання номенклатури справ

3. Складання паспорту архіву установи

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015