gototopgototop


 Директор Державного архіву Київської області Соф`я Каменєва за запрошенням Генерального директора державних архівів Турецької Республіки Угура Юнала взяла участь у 2-му міжнародному конгресі Османських земель, який проходив під гаслом «Архіви у повторному написанні історії» з 20 по 24 листопада 2017 року у м. Стамбул (Турецька Республіка).

Конгрес проходив під патронатом Прем’єр-міністра Турецької республіки у партнерстві з Головним управлінням державних архівів та Головним управлінням земельного кадастру Міністерства охорони навколишнього середовища та урбанізації. Основне завдання конгресу було зібрати всі країни та установи, де зберігаються  архіви, успадковані від Османської імперії відповідно до загальних концепції культури, історії та цивілізації.

             В конгресі прийняло участь 3,5 тисяч науковців, істориків, архівістів із 50 країн світу, які обмінялися думками щодо подальшого  розвитку технологій в архівній практиці. Окремі засідання конгресу були присвячені умовам зберігання, оцифрування, класифікації і доступу до архівів, а також питанням реставрації документів та відновлення паперу.

              З метою обміну досвідом в архівній практиці директор державного архіву відвідала новий комплекс Османського архіву при Кабінеті Прем’єр-міністра Туреччини, в якому зберігається майже 95 млн. документів з історії Османської держави за 1299-1923 роки.

             Також під час зустрічі з Генеральним директором держаних архівів Турецької Республіки Угуром Юналом директор державного архіву Соф`я Каменєва обговорила перспективі співробітництва України та Турції в архівній сфері, а також презентувала  останні друковані видання Державного архіву Київської області.

Під час відкриття конгресу

Під час зустрічі з  Генеральним директором державних архівів Турецької Республіки Угуром Юналом

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015