gototopgototop


12 грудня 2017 року начальник відділу використання інформації документів, кандидат історичних наук О.М. Бєлая провела тематичну зустріч із слухачами Університету третього віку.

Четвертий рік поспіль у Державному архіві Київської області проходять тематичні зустрічі для киян пенсійного віку - вдячної та уважної аудиторії, для якої є актуальними питання зібрання і передавання знань про свій родовід наступним поколінням. Цього року крім лекції про історію державного архіву, склад фондів та порядок проведення пошуку родоводу за документами. Для поважних слухачів була проведена екскурсі по документальній виставці «І пензлем чарівним, і словом високим світ подивувала…», відкритої у державному архіві до дня народження Народної художниці України Катерини Білокур.

В ході ознайомлення з історією та колекцією архіву були надані консультації з приводу проведення генеалогічних досліджень за архівними документами.

Слухачі Університету третього віку висловили щиру вдячність начальнику відділу використання інформації документів О.М. Бєлій за змістовну програму зустрічі та високу професійну майстерність.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015