gototopgototop


Державний архів Київської області 14 грудня 2017 року у с. Студеники Переяслав-Хмельницького району презентував виставку «Подорож у минуле. Сторінки історії», яка підготовлена на підставі документів державних архівів Київської та Полтавської областей. 

На виставці було представлено копію унікального документу - карти Київського намісництва 1781 року, де зазначений Переяславський повіт, в межах якого існувало   с. Студеники. Основний масив документів стосується періоду 20-30-х років минулого століття і характеризує  економічний розвиток  цього населеного пункту.

Директор державного архіву С.Каменєва у своєму привітанні до відвідувачів виставки закликала вивчати справжню історію рідного краю на підставі архівних документів та подарувала директору Студениківської загальноосвітньої школи М.О.Лях плакати виставки, які в майбутньому повинні стати одним із експонатів музею новоствореної Студениківської об’єднаної територіальної громади. Начальник відділу використання інформації, к.і.н. О.Бєлая продемонструвала архівні документи з історії Студениківської волості та відповіла на чисельні питання відвідувачів.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015