gototopgototop


У Державному архіві Київської області з 16 квітня 2018 року розпочали проходження архівної практики студенти 2-го курсу Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка. У ході практики, відповідно до Програми проведення лекцій для студентів у Державному архіві Київської області, затвердженої наказом державного архіву, керівники структурних підрозділів ознайомлять студентів із загальними поняттями ведення архівної справи та діловодства в архівних установах. У перший день практики студенти ознайомились із історією та діяльністю державного архіву, а також відвідали архівосховище по вул. Мельникова, 38, де мали можливість побачити як забезпечується збереженість документів Національного архівного фонду.

Також їм буде проведено екскурсія по фотодокументальній виставці архівних документів «1917-1921: український вимір».

У ході практики студенти матимуть можливість практично ознайомитись із діяльністю державного архіву за основними напрямками.

Практика триватиме по 27 квітня 2018 року. Куратором практики визначено заступника директора-головного зберігача фондів державного архіву Галину Бойко.

 

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015