gototopgototop


У Державному архіві Київської області відбувся захід до Міжнародного дня архівів. 2007 року члени Генеральної асамблеї Міжнародної ради архівів (МРА) (м. Квебек, Канада) прийняли рішення відзначати Міжнародний день архівів 9 червня - у день, коли 1948 року рішенням ЮНЕСКО (м. Париж, Франція) створено МРА. 

Святкування першого Міжнародного дня архівів співпало з відзначенням 60-річчя створення цієї міжнародної організації архівістів. Професійне свято архівів надає можливість архівістам усього світу привернути увагу влади та суспільства до питань забезпечення ефективного управління архівами та документами, які є необхідними умовами ефективного державного управління, його прозорості та підзвітності.

Цьогоріч святкування Міжнародного дня архівів проходить під девізом:

«Архіви: управління, пам'ять, спадщина», з огляду на це заходи, які відбувались у Державному архіві Київської області були спрямовані саме у такому напрямку.

До участі були запрошені студенти та викладачі навчальних заходів – партнерів державного архіву – Навчально-наукового гуманітарного інституту Національного авіаційного університету та Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

У ході заходу відбулась ознайомча екскурсія, з представленням оригіналів документів, які зберігаються в Державному архіві Київської області, яку проводила директор Каменєва С.А. та тематичний квест: «Шлях архівного документа», організатором якого була заступник директора-головний зберігач фондів Державного архіву Київської області Бойко Г.В.

Також, учасникам заходу було представлено презентацію: «Від історії родини – до історії країни», де Бойко Г.В. розповіла про документи державного архіву, за якими можна здійснювати генеалогічні дослідження для пошуку власних родоводів та формування родинного дерева.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015