gototopgototop


В Державному архіві Київської області 19.06.2018 відбувся практичний семінар з питань удосконалення ведення обліку документів з архівними відділами (секторами) районних державних адміністрацій, міських рад.

У ході проведення семінару були розглянуті питання удосконалення та переробки описів справ в установах, перед прийманням документів на зберігання до архівних установ.

Також, було проведено розширене засідання Комісії з контролю за наявністю, станом та розшуком документів Національного архівного фонду у Державному архіві Київської області, де було проаналізовано підсумки виконання у 2017 році Плану заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009 – 2019 роки в архівних відділах районних державних адміністрацій та міських рад.

Заступник директора-головний зберігач фондів Галина Бойко, як голова комісії, ще раз нагадала основні функції та завдання даної комісії.

На семінарі також було представлено начальника новоствореного архівного відділу Бучанської міської ради Ігора Братківа.

Під час семінару були розглянуті актуальні питання діяльності архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій, міських рад Київської області.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015