gototopgototop


23 лютого 2017 року директор державного архіву С.А.Каменєва та директор Вишгородського історико-культурного заповідника В.В.Литовченко підписали Угоду про співробітництво між Державним архівом Київської області та Вишгородським історико-культурним заповідником.

Метою підписання цього договору є спільне і узгоджене співробітництво у сфері вивчення історії та культурної спадщини Київської області у всіх ії проявах; проведення архівних виявлень; сприяння збереженню історичних та культурних пам’яток; підготовки тематичних архівних експозицій та проведення круглих столів, семінарів, конференцій, фестивалів, уроків для школярів тощо.

Першим спільним проектом державного архіву та Вишгородського історико-культурного заповідника буде виставка оригінальних карт «Київщина на картах XVI-XIX століття», урочисте відкриття якої відбудеться 28 лютого 2017 року. Виставка присвячена 85 річчю утворення Київської області.

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015