gototopgototop


15 березня 2017 року о 14-00, у приміщенні Київського міського будинку учителя по вул. Володимирській, 57, до 100-річчя Української революції та Української Центральної Ради було відкрито виставку «На зорі національного відродження». Співорганізаторами проекту стали Державна архівна служба України та Центральний державний архів зарубіжної україніки.

Представлені на виставці документи більш ніж з десяти фондів Центрального державного архіву зарубіжної україніки висвітлюють основні віхи першого року Української революції.

Від Державного архіву Київської області виставку відвідали заступник директора – головний зберігач фондів Бойко Г.В. та головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Коваленко Р.Я.

Для відвідувачів була проведена екскурсія головним науковим співробітником відділу використання інформації документів ЦДАЗУ Романовою К.В., яка ознайомила з матеріалами, що розповідають про складні й суперечливі процеси політичного і громадського життя в Україні у 1917-1918 рр. Особливу увагу вона приділила комплексу документів української еміграції міжвоєнного та повоєнного періодів.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015