gototopgototop


Шановні колеги-архівісти!

 

У ці дні ми вшановуємо вікопомний подвиг українського народу в Другій світовій війні, людські втрати в якій становлять від 8 до 10 мільйонів наших співвітчизників.

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і в цей день ми в глибокій скорботі схилимо голови і згадаємо тих, хто визволяв рідну землю від загарбників, хто вже тоді наближав незалежність України.

А 9 травня ми будемо святкувати День Перемоги над нацизмом у Європі, низько вклонятися учасникам бойових дій, усім ветеранам – за їх жертовність, незламність і мужність у боротьбі з ворогом. Цю визвольну місію, яку вітала уся Європа у далекому 1945-му, нині гідно продовжили внуки і правнуки колишніх фронтовиків. Воїни Збройних Сил України, добровольчі батальйони і волонтери, не шкодуючи своїх сил, самовіддано і професійно захищають східні рубежі нашої країни, ії державний суверенітет і територіальну цілісність.

Від імені Державного архіву Київської області щиро вітаю всіх з Днем Перемоги над нацизмом. Бажаю щастя, достатку, злагоди в кожній родині і мирного неба над нашою Батьківщиною.

З повагою

Соф’я Каменєва

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015