gototopgototop


6 травня 2017 року у Національному музеї народної архітектури та побуту України відбувся плановий мистецький захід «Моє рідне село», присвячений 85-й річниці від часу створення Київської області.

Для участі у програмі фестивалю були запрошені творчі колективи сіл Київської області – с. Калинівка Васильківського району та с. Крюківщина Києво-Святошинського району, які розповіли про життя сучасного села. У концертній програмі виступили хорові колективи, фольклорні гурти та солісти, школярі, місцеві автори поезії та прози, майстри, що продовжують народні традиції у мистецтві.

Співорганізатором заходу виступив Державний архів Київської області, який презентував документальну виставку «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій», яка відкрилася 0 13.00 у створеній науковцями музею у минулому році садибі-музеї академіка П.Т. Тронька, що розташувалася в експозиції «Українське село 60-70 х років ХХ століття». Архівні документи, представлені на виставці, розкривають найбільш яскраві моменти життя області, драматичні, а інколи й трагічні події 1930-х - 2000 років. Екскурсія по виставці була проведена головним спеціалістом відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Держархіву Київської області Р.Я. Коваленко

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015