gototopgototop


10 травня 2017 року робочою групою у складі начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій О.М. Бєлої, провідного юрисконсульта відділу формування Національного архівного фонду та діловодства В.М. Малюги, начальника архівного відділу Білоцерківської міської ради Н.В. Ніканорової проведена перевірка дотримання ВАТ «РОСАВА» вимог щодо належного збереження документів з особового складу (кадрових питань) працівників.

Відповідно до листа Державної архівної служби України від 26.04.2017 № 02.4/1316 та наказу Державного архіву Київської області від 26.04.2017 № 23 «Про проведення перевіряння стану забезпечення збереженості документів з кадрових питань ВАТ «РОСАВА» 10 травня 2017 року робочою групою у складі начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій О.М. Бєлої, провідного юрисконсульта відділу формування Національного архівного фонду та діловодства В.М. Малюги, начальника архівного відділу Білоцерківської міської ради Ніканорової Н.В. проведена перевірка дотримання ВАТ «РОСАВА» вимог щодо належного збереження документів з особового складу (кадрових питань) працівників, зокрема Білоцерківського виробничого об’єднання шин і ГАВ та Білоцерківського виробничого об’єднання «Білоцерківшина», правонаступником яких є товариство.

За результатами перевірки укладена довідка та разом з іншими аналітичними документами надіслана до Державної архівної служби України.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015