gototopgototop


5 травня 2017 року в приміщенні Красятицької селищної бібліотеки відкрилася виставка копій оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття», присвячена 85-річчю утворення Київської області. Виставку, яка триватиме до 18 травня, презентує Державний архів Київської області. Експозиція виставки складається із декількох розділів: дворянські садиби; церковні та монастирські володіння; села, селища, містечка; повіти; намісництво і губернія.

Громаді вперше представлено ці карти. На них в історико-картографічному аспекті подається розвиток Київщини як одного з головних регіонів тогочасної України. На виставці представлена Поштова карта Київського намісництва з позначенням поштових доріг (1781-1797рр.) із фондів Державного архіву Київської області, яка внесена до Державного реєстру національного культурного надбання України як унікальний документ.

Карти з колекції Державного архіву Київської області зберігаються в архівному фонді «Колекція карт та креслень Київської губернії», який створений в середині 50-х років ХХ століття з документів, що зберігалися в декількох фондах державного архіву. Деякі креслення передані з Центрального державного архіву у м. Ленінграді, Центрального державного історичного архіву у м. Києві. Всього в колекції нараховується 3197 одиниць зберігання. Документи колекції датовані 1782-1919рр.

У відкритті виставки взяли участь керівники району, працівники місцевих установ та організацій.

Запрошуємо всіх бажаючих наблизитися до цікавих історичних витоків відвідавши виставку за адресою смт Красятичі, вул. Воздвиженська,7 в приміщенні Красятицької селищної бібліотеки!

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015