gototopgototop


Директор державного архіву С.А.Каменєва прийняла участь у міжнародній науковій конференції «Україна і Грузія: дипломатичні відносини, міжнародні зв’язки, культурна дипломатія», яка проходила 10-13 травня 2017 року в м. Батумі (Грузія). Організаторами конференції виступили Міністерство закордонних справ України, Посольство України в Грузії, Дипломатична академія України при МЗС України, Батумський державний університет ім.Шота Руставелі, Наукове товариство історії дипломатії і міжнародних відносин, Генеральна дирекція по обслуговуванню іноземних представництв.

Під час конференції працювали 2 панелі: «Україна і Грузія в міжнародних відносинах: історія та сучасність» та «Персоналії української і грузинської дипломатії крізь призму дипломатичних архівів та приватних колекцій».

Директор державного архіву С.А.Каменєва на конференції виступила з доповіддю «Кадрова політика Росії в Грузії в І половині XIX століття крізь призму документів Державного архіву Київської області».

Під час роботи конференції директор державного архіву С.А.Каменєва також відвідала Архів Автономної Республіки Аджарія та зустрілася з начальником Архівного управління Аджарії Майєю Іванишвілі.

Людям з вадами зору

Aa
Aa
Aa
K
K
K

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

Електронний географічний каталог Державного арїіву Київської області періоду до 1917 року

Каталог

© Державний архів Київської області 2010 - 2015