gototopgototop


18 травня 2017 року у День Вишиванки працівники Державного архіву Київської області долучилися до свята українського національного одягу.

Вишивкою наші пращури займались з давніх давен. Орнаменти, які сучасні українські майстрині використовують під час виготовлення вишиванок, були знайдені навіть під час археологічних розкопок фундаментів Десятинної церкви у м. Києві.

Свято Вишиванки в Україні відзначається наприкінці весни, коли вже зовсім тепло, і можна ходити по вулиці, не кутаючись у демісезонні піджаки і куртки. Отже, для українців це вдалий час вбратися у свій національний одяг - вишиванку.

Традиційно день національного одягу в Україні проводиться у третій четвер травня. Таким чином, у 2017 році День вишиванки припав на 18-те число останнього весняного місяця. Працівники державного архіву вирішили долучитися до свята Вишиванки.

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015