gototopgototop


У черговому випуску науково-практичного журналу «Архіви України» (вип. 2, березень – квітень 2017 р.) опублікована стаття директора державного архіву С.А.Каменєвої «Науково-практична конференція до 85 річчя утворення Київської області «Київщина:історія та сучасність (6 квітня 2017 р.)
http://archives.gov.ua/Publicat/AU/AU_2_2017/17.pdf
та стаття начальника відділу використання інформації документів та інформаційних технологій, кандидата історичних наук О.М.Бєлої «Фонд «Колекція карт та креслень» Державного архіву Київської області як джерело вивчення історії Київщини»
http://archives.gov.ua/Publicat/AU/AU_2_2017/10.pdf

                      Шолом-Алейхем
                     До дня народження письменника…

Детальніше...

День рідної мови...

Детальніше...

                                                              Слово, чому ти не твердая криця,
                                                              Що серед бою так ясно іскриться?
                                                              Чом ти не гострий, безжалісниймеч,
                                                              Той, що здійма вражі голови з плеч?..

25 лютого 2016 року виповнюється 145 років з дня народження видатної доньки українського народу – Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки).

Детальніше...

70 років тому, 6 листопада 1943 р., радянські війська в ході Київської наступальної операції визволили столицю України від німецько-фашистських загарбників.

У Державному архіві Київської області зберігаються численні документи, що висвітлюють події тієї героїчної осені 1943 року. Архівні фонди ФР-4758 «Колекція документальних матеріалів періоду німецько-фашистської окупації м. Києва та Київської області», ФП-5 «Київський обласний комітет КПУ» та ФП-1 «Київський міський комітет КПУ» свідчать про героїзм нашого народу та їхнє прагнення до перемоги. У хронологічних довідках про тимчасову окупацію німецько-фашистськими загарбниками населених пунктів Київщини та визволення їх Червоною Армією та з оперативних зведень Радінформбюро повідомлялося про особливо запеклі бої на Київському напрямку.

Детальніше...

АНОНСИ

Виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій» до Дня незалежності України та 85-річчя від дня утворення Київської області мандрує Київщиною.
Графік експонування пересувної виставки.

ФОНДИ ДОРАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ

БАЗА ДАНИХ

КНИГИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1919-1939 РОКИ

БАЗА ДАНИХ

КИЇВСЬКА ГУБЕРНСЬКА КОМІСІЯ 1-ГО ЗАГАЛЬНОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ 1897 РОКУ

БАЗА ДАНИХ

© Державний архів Київської області 2010 - 2015