АРХІВИ ГРОМАД

22 червня 2021 року на базі архівного відділу Вишгородської районної державної адміністрації, заступником директора державного архіву Ольгою Лужинською та заступником директора-головним зберігачем фондів Галиною Бойко був проведений науково-практичний семінар з організації ведення архівної справи та діловодства для новостворених територіальних громад Київської області.

Із вітальним словом до присутніх представників 7 територіальних громад Вишгородського району звернувся в.о. голови Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Данчин та керівник апарату Юлія Фещенко.

Було презентовано перелік лекційних матеріалів з актуальних питань діяльності, а саме – складання номенклатури справ; порядку організації роботи експертної комісії та архівного підрозділу в територіальній громаді; порядок передавання на державне зберігання документів до відповідного архівного відділу районної державної адміністрації.

У семінарі взяли участь керуючі справами апаратів сільських, селищних, міських рад, керівники служб діловодства, архівних підрозділів (особи відповідальні за архів), трудових архівів та ін.

Були обговорені практичні питання щодо приймання на зберігання документів від сільських, селищних рад, які реорганізовані шляхом приєднання до відповідних територіальних громад Вишгородського району.

Захід відбувся за підтримки Вишгородської районної державної адміністрації та районної ради Київської області.