Архіви громад

З метою удосконалення ведення архівної справи та діловодства, а також забезпечення збереженості документів, Державним архівом Київської області започатковується цикл науково-практичних семінарів з організації діловодства та архівної справи в територіальній громаді, де планується розглянути актуальні питання щодо складання номенклатури справ; порядку організації роботи експертної комісії та архівного підрозділу в територіальній громаді; порядок передавання на державне зберігання документів до відповідної архівної установи та ін.

Так 10 червня 2021 року, спільно з архівними відділами Бучанської міської ради та виконавчого комітету Ірпінської міської ради, буде проведено такий семінар для керуючих справами та відповідальних за діловодство Бучанської, Ірпінської Гостомельської, Коцюбинської територіальних громад Київської області. Також, запрошені до участі у роботі семінару, відповідальні за ведення діловодства та архівних підрозділів (архівів) установ джерел комплектування архівного відділу Бучанської міської ради.

Захід проводиться за підтримки Бучанської міської ради.

На семінарі будуть присутні заступник та керуючий справами Бучанського міського голови, директор та заступники директора Державного архіву Київської області, начальники архівних відділів Бучанської міської ради та виконавчого комітету Ірпінської міської ради, Бучанської районної державної адміністрації.

Початок проведення семінару о 10.00.

Місце проведення – вул. Інститутська, 14, м. Буча Бучанського району Київської області (приміщення Українського гуманітарного інституту).