АРХІВНО-МУЗЕЙНИЙ ПРОЕКТ «НЕПРOSTІ ЛИСТИ» НАСТАНОВНА НАРАДА РОБОЧОЇ ГРУПИ

26 березня 2019 року в Державному архіві Київської області відбулася настановна нарада робочої групи, яка працюватиме над розділом проекту «НепрOSTі листи – пошук адресатів».

Під час зустрічі учасники – представники архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад, а також освітніх, бібліотечних та музейних установ Київщини отримали від директора державного архіву Софії Каменєвої настановну інформацію. Вона наголосила на важливому історико-культурному значені проекту, його меті, етапах реалізації та ключових заходах. Учасники взяли участь у практичному семінарі з питань методики роботи з особистими документами та проведення пошуку осіб, яким будуть вручатися листи їхніх рідних, що перебували у 1942–1945 роках на примусових роботах у Німеччині. Своїм досвідом архівної та громадської роботи у цій справі поділився директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею Віталій Гедзь. Координатор проекту начальник відділу використання інформації документів Наталія Бацак запропонувала до обговорення робочою групою ряд питань щодо практичної реалізації колективного пошуку інформації в архівних документах та складання на її основі не лише бази даних прізвищ остарбайтерів по населених пунктах Київської області, але й інших важливих відомостей.

Другу частину зустрічі учасники проекту присвятили практичній роботі з документами. Був розпочатий пошук інформації в листуванні остарбайтерів з Білої Церкви, Борисполя, Броварського, Вишгородського,  Іванківського, Обухівського та Переяслав-Хмельницького районів.

IMG_20190326_110504IMG_20190326_110445[1]