Архівісти Київщини розпочали планово-звітну компанію та обговорили актуальні питання своєї діяльності

За ініціативи Державного архіву Київської області 18 листопада 2020 року відбулася онлайн нарада архівістів Київської області з актуальних питань розробки планово-звітної документації.

Під час спілкування заступник директора Лужинська О.М. ознайомили колег з новими формами планів та звітів архівних установ, які затверджені Державною архівною службою, та акцентувала увагу на їх своєчасній та якісній підготовці.

Директор Державного архіву Київської області Каменєва С.А. акцентувала увагу на активізації зусиль керівників архівних установ щодо приймання  документації з місцевих виборів 2020 року від територіальних виборчих комісій.

Також під час наради були обговорені питання щодо механізму проведення аналізу кількості погосподарських книг, що зберігаються в установах понад встановлені строки, та здійснення  перевірок їх зберігання у 2021 році. Начальники архівних відділів Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В., Тетіївської райдержадміністрації Малярчук А.І., Яготинської райдержадміністрації  Кисіль О.В. надали свої пропозиції щодо визначення місця подальшого зберігання погосподарських книг сільських та селищних рад, які припиняють свою діяльність у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої області.

Всього у нараді взяли участь 40 керівників архівних установ Київської  області.