Архівісти області обговорили питання виконання запитів юридичних та фізичних осіб

20 червня 2023 року, архівісти Київщини у режимі онлайн-наради обговорили питання виконання запитів юридичних та фізичних осіб, що надходять до архівів.
✅ Виконання 🖊📝запитів у визначені законодавством терміни завжди залишалося у пріоритеті архівних працівників, які намагаються надати максимально повну інформацію щодо наявності запитуваних документів або, у разі їх відсутності в архіві, допомогти і порекомендувати звернутися за можливим місцем зберігання таких документів.
Пошук ретроспективної інформації вимагає від працівників архіву не лише уваги та відповідних знань, але й наполегливості, поскільки у запитах подекуди міститься прохання надати архівну довідку за документами, що навіть не стосуються Київської області. У таких випадках архівісти вивчають безліч довідників, звертаються до колег з інших регіонів з єдиною метою – допомогти та не залишити поза увагою запит, що стосується непрофільних документів.
Під час наради увага архівних працівників була спрямована також на ✅зміни, що були внесені до Порядку виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб на підставі архівних документів та оформлення архівних довідок.
✅У нараді взяли участь 47 представників архівних установ області.