Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

 
❗️Щорічно в третю суботу вересня Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World» виходить на прибирання у своїй країні.
📆17 вересня 2022 року Державний архів Київської області приєднався до міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні.
Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті.
ℹ️ У цифровому світі, подібно до навколишнього середовища, є величезна кількість сміття. Непотрібні електронні листи, файли, програми, копії фотографій та відео – все це цифрові відходи.
Видаляючи 🗑 цифрові відходи, ми не лише зберігаємо величезну кількість CO, ми подовжуємо термін служби наших гаджетів. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
❗️Приєднуйтесь!
❗️Зробимо Україну чистою разом!