Директор державного архіву С.Каменєва прийняла участь у нараді з обговорення першої редакції проєкту «Нормативів часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються в державних архівних установах»

На нараді обговорювався проєкт Нормативів часу і виробітку, який є результатом науково-дослідної розробки Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства «Вивчення та науковий аналіз технологічних процесів, норм організації праці у державних архівних установах з метою визначення раціональних прийомів виконання робіт з технологічно регламентованим змістом та обсягами».

На нараді обговорено та узгоджено питання уніфікації окремих одиниць виміру, норм часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються в архівних установах. У засіданні взяли участь керівники та відповідальні працівники Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного історичного архіву України м. Київ, Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Центрального державного електронного архіву України.