До уваги дослідників книг ДРАЦС!

На численні прохання користувачів оприлюднюємо цифрові копії опису справ № 1 фонду № Р-5634 «Відділ державної реєстрації актів цивільного стану обласного управління юстиції у Київській області».

Опис складається з 12-ти частин. Кожна частина (продовження) має власні хронологічні межі, а також зміст, який допоможе дослідникові відшукати потрібний район Київщини.

Фонд № Р-5634 користується значним попитом серед істориків, краєзнавців та фахівців у царині генеалогії. З огляду на це державним архівом здійснюється робота з оприлюднення цифрових копій справ опису № 1 фонду у розділі «Е-Архів». Окрім того, у 2022 році було додатково створено пошукову «Базу даних по книгах реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) жителів Київської області за 1919 по 1945 роки, фонд № Р-5634», активне наповнення якої триває. Оприлюднений опис має на меті оптимізувати користувачам їх роботу зі згаданими електронними ресурсами.

Цифрові копії опису розміщено у базі даних «Оцифровані описи справ фондів Державного архіву Київської області періоду після 1917 р.». Ознайомитися з ними можна за посиланням:

https://opisi.dako.gov.ua/opisi/firstpage?nametable=radfirstpage&fondtext=1917%20-%201991