Екскурсія до сховища Державного архіву Київської області по вулиці Іллєнка, 38

У рамках проєкту «Архів INSIDE» 04 листопада 2021 року відбулася екскурсія до архівних сховищ Державного архіву Київської області, які розташовані на вулиці Юрія Іллєнка, 38.
Відвідувачам було запропоновано особисто побачити, де та як зберігаються архівні справи різних періодів, також вони були ознайомлені з нашими унікальними документами та особливими умовами їх зберігання.
Впродовж екскурсії відвідувачі мали можливість побачити Універсал гетьмана Самойловича, 1682 р., Євангеліє XVIII ст., План родового маєтку Рильських та карту Київського намісництва, 1775 р.
Директор Державного архіву Київської області Соф`я Каменєва розповіла про історію архівних сховищ, які знаходяться в різних локаціях міста Києва з 1875 року і до сучасності.
Крім того, відвідувачі мали можливість ознайомитися з умовами праці працівників відділу забезпечення збереженості документів, які безпосередньо працють в архівних сховищах.
Про зацікавленість до роботи в архівних сховищах свідчить велика кількість запитань, які були озвучені під час екскурсії відвідувачами
Дякуємо всім хто цікавиться архівною справою, та до нової зустрічі!