Зустрічі з Командою професійних генеалогів та експертів з сімейної історії, під керівництвом Джанет Сільверман

У Державному архіві Київської області 20 серпня 2018 року з ознайомчою екскурсією побували представники компанії AncestryProGenealogists. Команда професійних генеалогів та експертів з сімейної історії, під керівництвом Джанет Сільверман, предки якої проживали на території Київської губернії, із великим інтересом знайомились із історією, діяльністю та документами державного архіву.

Заступник директора-головний зберігач фондів Галина Бойко у ході екскурсії зазначила щодо складу та за який період зберігаються документи у державному архіві, розповіла про мережу місцевих архівних установ Київської області та їх основну діяльність.

У ході даної зустрічі відбувся діалог щодо наявних інформаційних ресурсів державного архіву, зокрема довідкового апарату на документи державного архіву та можливість з ними працювати, у т.ч. в он-лайн форматі.

Також, з метою ознайомлення, відвідувачі побували у читальних залах та мали можливість безпосередньо побачити як працюють користувачі з документами у державному архіві.