Керівники архівних установ Київської області підвищують свою кваліфікацію.

Сьогодні розпочався 2-й тиждень навчання для керівників архівних установ Київської області за професійною програмою  підвищення  кваліфікації архівістів.

Перший день спілкування відбувся  на базі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

Директор Державного архіву Київської області Соф’я Каменєва привітала присутніх і наголосила на важливості та необхідності таких зустрічей колег – однодумців.

Директор Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України Олена Чижова виступила із доповіддю «Діалоги з минулим з поглядом у майбутнє». Вона розповіла про історію створення, розвиток та діяльність Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

Під час зустрічі завідувач сектору зберігання та обліку музейних предметів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України Ніна Іванцова виступила з доповіддю «Співець краси, природи і людини (до 125 – річчя від дня народження Олександра Довженка)».

Родзинкою зустрічі стала презентація нового мистецького надходження  українського художника Адольфа Ошерова, яку представила завідувач сектору  просвітної та виставкової роботи відділу використання інформації документів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України Наталія Климович. Вона розповіла про довгий шлях, який довелося здолати архівістам і родині Ошерових, щоб твори митця «перебралися» з Німеччини до Києва.

 

  smart